UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@O - Prawdopodobnie tak beda musieli, tylko jaki to ma sens nadrabiac tyle drogi? Druga opcja to otworzyć ruch dla pojazdów uprzywilejowanych Kossaka - Kolejowa, tylko w krótkim czasie malo co z nawierzchni tam zostanie.