A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To bylaby Grodzkim..Garbusiarz cyklista
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
"Ze względu na krytykę społeczeństwa i środowisk architektonicznych nasiloną w czasie masowego powstawania monotonnych bloków mieszkalnych w PRL architekt Jadwiga Grabowska-Hawrylak stworzyła w 1975 roku we Wrocławiu nowatorskie pod względem formy architektonicznej osiedle bloków mieszkalnych przy placu Grunwaldzkim tzw. Manhattan". (wikipedia) Wieżowce to tak jak mowisz te wielkie ale u nas sie przyjelo nazywac tak bloki mieszkalne bo krócej i wygodniej a nawiazanie nazewnictwem do tych wiekszych budowli jest bardziej wizerunkowe mentalnie niz mowienie ze mieszkasz w betonowym bloku.
i dodam jeszcze mowiac blok kazdy wie ze chodzi o budynek kilku piertowy najczesciej bez windy a mowiac o wiezowcu wiadomo ze bedzie winda i przewaznie 10 pieter takze nie ma co mieszac w czyms co sie utarlo i przyjelo
ostatnio wiatr wial mocno wiec niedopalek mogl poleciec z dolu
niedopałek z nad Sahary
A ja całe zycie rzucam pety z balkonow i nigdy nie pomysłem, ze pożar mógłby z tego wyniknąć. Nigdy co prawda pożaru nie było. Ale lepiej przestane. Lepiej uczyć się na cudzych błędach.
Kazik 2000 co Ty pitolisz.Przecież mieszkasz na parterze 50 cm nad ziemią.
Ty the billu. Co Ty myślisz, ze ja jakiś nieogarnięty jestem? Owszem 50 centymetrów nad ziemia, ale u siebie to pale w domu i kepuje do popiolki. Chyba, ze po paleniu podczas srania to wtedy wrzucam do porcelany i puszczam z woda. Ja pisałem o tym jak w gościach jestem. Weź Ty przemysł zanim coś napiszesz.