19
30.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To bylaby Grodzkim..Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.04.30)

info

11  
  6
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
Noel (2019.04.30)
"Ze względu na krytykę społeczeństwa i środowisk architektonicznych nasiloną w czasie masowego powstawania monotonnych bloków mieszkalnych w PRL architekt Jadwiga Grabowska-Hawrylak stworzyła w 1975 roku we Wrocławiu nowatorskie pod względem formy architektonicznej osiedle bloków mieszkalnych przy placu Grunwaldzkim tzw. Manhattan". (wikipedia) Wieżowce to tak jak mowisz te wielkie ale u nas sie przyjelo nazywac tak bloki mieszkalne bo krócej i wygodniej a nawiazanie nazewnictwem do tych wiekszych budowli jest bardziej wizerunkowe mentalnie niz mowienie ze mieszkasz w betonowym bloku.
(2019.04.30)
i dodam jeszcze mowiac blok kazdy wie ze chodzi o budynek kilku piertowy najczesciej bez windy a mowiac o wiezowcu wiadomo ze bedzie winda i przewaznie 10 pieter takze nie ma co mieszac w czyms co sie utarlo i przyjelo
(2019.04.30)
ostatnio wiatr wial mocno wiec niedopalek mogl poleciec z dolu
(2019.04.30)

info

7  
  3
niedopałek z nad Sahary
(2019.04.30)

info

5  
  4
A ja całe zycie rzucam pety z balkonow i nigdy nie pomysłem, ze pożar mógłby z tego wyniknąć. Nigdy co prawda pożaru nie było. Ale lepiej przestane. Lepiej uczyć się na cudzych błędach.
Kazik.2000 (2019.05.01)

info

8  
  1
Kazik 2000 co Ty pitolisz.Przecież mieszkasz na parterze 50 cm nad ziemią.
(2019.05.02)
Ty the billu. Co Ty myślisz, ze ja jakiś nieogarnięty jestem? Owszem 50 centymetrów nad ziemia, ale u siebie to pale w domu i kepuje do popiolki. Chyba, ze po paleniu podczas srania to wtedy wrzucam do porcelany i puszczam z woda. Ja pisałem o tym jak w gościach jestem. Weź Ty przemysł zanim coś napiszesz.
Kazik.2000 (2019.05.02)