Pożar w wieżowcu przy Lotniczej

19
30.04.2019
Pożar w wieżowcu przy Lotniczej
(fot. RG)
Około godz. 12 strażacy zostali wezwani do pożaru w wieżowcu przy ul. Lotniczej. Na miejscu okazało się, że ogień wybuchł na balkonie na siódmym piętrze. Na szczęście szybko udało się go ugasić. Zobacz więcej zdjęć. 
Na miejsce przyjechało kilka zastępów straży pożarnej, w tym wóz z drabiną, po której strażacy weszli na balkon na siódmym piętrze, gdzie znajdowało się źródło ognia.
   - Na balkonie spaliło się drewniane pudełko wraz zabawkami, zniszczeniu uległa elewacja budynku. Nie ma osób poszkodowanych. Właściciel mieszkania już przyjechał na miejsce zdarzenia, otworzył mieszkanie. Sprawdziliśmy je, nie było zagrożone. Będziemy jeszcze sprawdzać cały budynek pod względem obecności tlenku węgla oraz kamerami termowizyjnymi, czy nie ma gdzieś zarzewia ognia – mówi kpt. Maciej Kogut, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1.
   Przyczyny zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
RG

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
z góry może ktoś strzepał popiół albo rzucił peta bo w samozapłon nie wierzę przy takiej pogodzie jak dziś.
(2019.04.30)
Pewnie ktoś wyżej peta nie dogasił, wiatr zdmuchał na balkon prosto do drewnianego pudełka i pożar gotowy
(2019.04.30)

info

39  
  1
Za palenie fajek na balkonach, palacze powinni być wieszani z balkonu za nogę przez 30 minut.
(2019.04.30)

info

68  
  11
W jakim wieżowcu w Elblągu ??? Jeszcze nigdy nie było w Elblągu wieżowca, wieżowce są np. na Manhattanie w Nowym Yorku w USA
(2019.04.30)
Zmien lekarza !
Gosc (2019.04.30)
Patrzcie już etatowi Ormowcy wiedzą, że ktoś peta rzucił lub zapruszył ogień. Strzepnoł popiół itd, itp
(2019.04.30)
Na pewno peta ktoś rzucił.
(2019.04.30)
Ktoś z Aeuroklubu elbląskiego z Antka wywalił niedopałka. Prosto baniakowi na balkon.
(2019.04.30)

info

11  
  4
A co by bylo,jak by nie bylo wiaduktu I jechal dluuugi pociag towarowy od przejazdu do przejazdu I jeszcze sie zatrzymal ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.04.30)
A co by było gdyby babcia miała wONsy?? Na uj tak gdybać??
Johny deer (2019.04.30)