UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i dodam jeszcze mowiac blok kazdy wie ze chodzi o budynek kilku piertowy najczesciej bez windy a mowiac o wiezowcu wiadomo ze bedzie winda i przewaznie 10 pieter takze nie ma co mieszac w czyms co sie utarlo i przyjelo