UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty the billu. Co Ty myślisz, ze ja jakiś nieogarnięty jestem? Owszem 50 centymetrów nad ziemia, ale u siebie to pale w domu i kepuje do popiolki. Chyba, ze po paleniu podczas srania to wtedy wrzucam do porcelany i puszczam z woda. Ja pisałem o tym jak w gościach jestem. Weź Ty przemysł zanim coś napiszesz.

Kazik.2000