Wybrany wątek opinii
Patrzcie już etatowi Ormowcy wiedzą, że ktoś peta rzucił lub zapruszył ogień. Strzepnoł popiół itd, itp
Do moderacji
Odpowiedz
13
27
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
Do moderacji
Odpowiedz
9
3