Wybrany wątek opinii

Patrzcie już etatowi Ormowcy wiedzą, że ktoś peta rzucił lub zapruszył ogień. Strzepnoł popiół itd, itp
(2019.04.30)
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
Noel (2019.04.30)
Powrót do komentarzy