UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke

Noel

Anuluj