UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
Noel
Pewnie palisz i się goraczkujesz. Jak palić to palców u siebie w domu a nie truć niewinnych biernych palaczy którzy nie mogą otworzyć okna bo sąsiad ćmi fajeczke
Noel