UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja całe zycie rzucam pety z balkonow i nigdy nie pomysłem, ze pożar mógłby z tego wyniknąć. Nigdy co prawda pożaru nie było. Ale lepiej przestane. Lepiej uczyć się na cudzych błędach.
Kazik.2000
A ja całe zycie rzucam pety z balkonow i nigdy nie pomysłem, ze pożar mógłby z tego wyniknąć. Nigdy co prawda pożaru nie było. Ale lepiej przestane. Lepiej uczyć się na cudzych błędach.
Kazik.2000