UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja całe zycie rzucam pety z balkonow i nigdy nie pomysłem, ze pożar mógłby z tego wyniknąć. Nigdy co prawda pożaru nie było. Ale lepiej przestane. Lepiej uczyć się na cudzych błędach.

Kazik.2000

Anuluj