UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i dodam jeszcze mowiac blok kazdy wie ze chodzi o budynek kilku piertowy najczesciej bez windy a mowiac o wiezowcu wiadomo ze bedzie winda i przewaznie 10 pieter takze nie ma co mieszac w czyms co sie utarlo i przyjelo