Wybrany wątek opinii

W jakim wieżowcu w Elblągu ??? Jeszcze nigdy nie było w Elblągu wieżowca, wieżowce są np. na Manhattanie w Nowym Yorku w USA
(2019.04.30)
Zmien lekarza !
Gosc (2019.04.30)
"Ze względu na krytykę społeczeństwa i środowisk architektonicznych nasiloną w czasie masowego powstawania monotonnych bloków mieszkalnych w PRL architekt Jadwiga Grabowska-Hawrylak stworzyła w 1975 roku we Wrocławiu nowatorskie pod względem formy architektonicznej osiedle bloków mieszkalnych przy placu Grunwaldzkim tzw. Manhattan". (wikipedia) Wieżowce to tak jak mowisz te wielkie ale u nas sie przyjelo nazywac tak bloki mieszkalne bo krócej i wygodniej a nawiazanie nazewnictwem do tych wiekszych budowli jest bardziej wizerunkowe mentalnie niz mowienie ze mieszkasz w betonowym bloku.
(2019.04.30)
i dodam jeszcze mowiac blok kazdy wie ze chodzi o budynek kilku piertowy najczesciej bez windy a mowiac o wiezowcu wiadomo ze bedzie winda i przewaznie 10 pieter takze nie ma co mieszac w czyms co sie utarlo i przyjelo
(2019.04.30)
Powrót do komentarzy