A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Widzący Elblążanin - Były zamieszki, bo tam ludzie rządowi w kaszę dmuchać nie pozwalają (nie to co u nas). tylko gdzie te hordy islamskie pokazywane w TVP, się zastanawiam? Nie widziałem. Nie wymyślaj piso-bredni. Pojedź, zobacz, a pokochasz ten kraj.
Pisowski cel - nastraszyć by ludzie myśleli, że ty jest tak wspaniale. Nie! Tu wspaniale nie jest! W Polsce jest Masa nieuczciwych ludzi chcących (już żyjących) żyć z pracy tych cichych i uczciwych. Tak tu jest w Polsce.
Tu jest Polska!!!Co was obchodzi Francja,Niemcy.Mamy swoją historię,kulture,tradycje i nikt tego nie zmieni...ani prawaki,ani lewaki ani nikt.Polska to naród o silnych korzeniach chrześcijanskich i jako spoleczenstwo samo obroni dziedzictwo które dziś sluzy tylko rządzącym do ,,pustego,glupiego okładania się dmuchanym balonikiem'',wciągając w te bezsensowne gierki ludzi skłocając oraz napuszczając na siebie do uzyskania swoich wlasnych korzysci...nic poza tym.Najlepiej rządzącym wychodzi dzis jazgot i wojna polsko-polska...z której wynika nic bo za prawaków,lewaków predzej czy pozniej zaplaci społeczenstwo w kraju a nie poza nim.
"Tu jest Polska!!!" - Pamiętaj, jacy ludzie, taki kraj.
@Gość36 - @Gość36 Jak juz tak się cofasz do przeszłości to wiarą naszych przodków jest religia prasłowiańska, ktora zostala wytrzebiona przez chrześcijaństwo. A teraz tak samo chrześcijaństwo jest wytrzebiane. "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę". ..
W Polsce każdy cichy i uczciwy obywatel zostanie oszukany, albo przez przez państwo, lub zgraję cwaniaków. Taki to kraj od wieków, ta wspaniała Polska.
Jeśli jedna religia zwalcza, niszczy inną religię. Następnie ta zwalczana po latach rośnie w siłę i się rewanżuje i zwalcza i niszczy tę pierwszą. Znaczy, że żadna religia, dla świata wcale niczym dobrym nie jest. Jest tylko skutecznym sposobem na "porządek" wśród swoich wiernych. Wszystkie religie już z założenia, powinny się szanować, a nie niszczyć.
Byłem w Paryżu nie raz i widziałem a moja żona to była przerażona. Oglądaj dalej TVN, lewacką telewizję która kłamie.
Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz...
@Solder - Nie oglądam ani TVN, podobnie jak TVP, czy Trwam, bo wszystkie kłamią. Pojedź teraz do Paryża, zobaczysz :)