63
18.04.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Widzący Elblążanin - Były zamieszki, bo tam ludzie rządowi w kaszę dmuchać nie pozwalają (nie to co u nas). tylko gdzie te hordy islamskie pokazywane w TVP, się zastanawiam? Nie widziałem. Nie wymyślaj piso-bredni. Pojedź, zobacz, a pokochasz ten kraj.
(2019.04.18)
Pisowski cel - nastraszyć by ludzie myśleli, że ty jest tak wspaniale. Nie! Tu wspaniale nie jest! W Polsce jest Masa nieuczciwych ludzi chcących (już żyjących) żyć z pracy tych cichych i uczciwych. Tak tu jest w Polsce.
(2019.04.18)

info

27  
  4
Tu jest Polska!!!Co was obchodzi Francja,Niemcy.Mamy swoją historię,kulture,tradycje i nikt tego nie zmieni...ani prawaki,ani lewaki ani nikt.Polska to naród o silnych korzeniach chrześcijanskich i jako spoleczenstwo samo obroni dziedzictwo które dziś sluzy tylko rządzącym do ,,pustego,glupiego okładania się dmuchanym balonikiem'',wciągając w te bezsensowne gierki ludzi skłocając oraz napuszczając na siebie do uzyskania swoich wlasnych korzysci...nic poza tym.Najlepiej rządzącym wychodzi dzis jazgot i wojna polsko-polska...z której wynika nic bo za prawaków,lewaków predzej czy pozniej zaplaci społeczenstwo w kraju a nie poza nim.
(2019.04.18)
"Tu jest Polska!!!" - Pamiętaj, jacy ludzie, taki kraj.
(2019.04.18)

info

6  
  4
@Gość36 - @Gość36 Jak juz tak się cofasz do przeszłości to wiarą naszych przodków jest religia prasłowiańska, ktora zostala wytrzebiona przez chrześcijaństwo. A teraz tak samo chrześcijaństwo jest wytrzebiane. "Kto sieje wiatr ten zbiera burzę". ..
Anty (2019.04.18)
W Polsce każdy cichy i uczciwy obywatel zostanie oszukany, albo przez przez państwo, lub zgraję cwaniaków. Taki to kraj od wieków, ta wspaniała Polska.
(2019.04.18)

info

7  
  1
Jeśli jedna religia zwalcza, niszczy inną religię. Następnie ta zwalczana po latach rośnie w siłę i się rewanżuje i zwalcza i niszczy tę pierwszą. Znaczy, że żadna religia, dla świata wcale niczym dobrym nie jest. Jest tylko skutecznym sposobem na "porządek" wśród swoich wiernych. Wszystkie religie już z założenia, powinny się szanować, a nie niszczyć.
(2019.04.18)
Byłem w Paryżu nie raz i widziałem a moja żona to była przerażona. Oglądaj dalej TVN, lewacką telewizję która kłamie.
Solder (2019.04.18)
Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz...
Qwery (2019.04.18)
@Solder - Nie oglądam ani TVN, podobnie jak TVP, czy Trwam, bo wszystkie kłamią. Pojedź teraz do Paryża, zobaczysz :)
(2019.04.18)