UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisowski cel - nastraszyć by ludzie myśleli, że ty jest tak wspaniale. Nie! Tu wspaniale nie jest! W Polsce jest Masa nieuczciwych ludzi chcących (już żyjących) żyć z pracy tych cichych i uczciwych. Tak tu jest w Polsce.


Anuluj