UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Widzący Elblążanin - Były zamieszki, bo tam ludzie rządowi w kaszę dmuchać nie pozwalają (nie to co u nas). tylko gdzie te hordy islamskie pokazywane w TVP, się zastanawiam? Nie widziałem. Nie wymyślaj piso-bredni. Pojedź, zobacz, a pokochasz ten kraj.