UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli jedna religia zwalcza, niszczy inną religię. Następnie ta zwalczana po latach rośnie w siłę i się rewanżuje i zwalcza i niszczy tę pierwszą. Znaczy, że żadna religia, dla świata wcale niczym dobrym nie jest. Jest tylko skutecznym sposobem na "porządek" wśród swoich wiernych. Wszystkie religie już z założenia, powinny się szanować, a nie niszczyć.