UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli jedna religia zwalcza, niszczy inną religię. Następnie ta zwalczana po latach rośnie w siłę i się rewanżuje i zwalcza i niszczy tę pierwszą. Znaczy, że żadna religia, dla świata wcale niczym dobrym nie jest. Jest tylko skutecznym sposobem na "porządek" wśród swoich wiernych. Wszystkie religie już z założenia, powinny się szanować, a nie niszczyć.