UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli jedna religia zwalcza, niszczy inną religię. Następnie ta zwalczana po latach rośnie w siłę i się rewanżuje i zwalcza i niszczy tę pierwszą. Znaczy, że żadna religia, dla świata wcale niczym dobrym nie jest. Jest tylko skutecznym sposobem na "porządek" wśród swoich wiernych. Wszystkie religie już z założenia, powinny się szanować, a nie niszczyć.