A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To nie wina Koscioła i wiary gloszona w Katechizmie jest winą konfliktów tylko chciwy i zly czlowiek który manipulując nią w imie wiary krzywdzi innych...nigdy odwrotnie.
a kto napisał katechizm?
@Qwery - "Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz" podobnie jak w Warszawie zresztą.
To nie można w Katechizmie, i opracowaniach innych religii, stanowczo tego zabronić. Napisać tak, by każdy zrozumiał że nie wolno szykanować innych religii? Byłoby po problemie.
@Solider- stało się teraz tak, że najbardziej kłamliwą telewizją jest TVP. Właśnie w TVN, usłyszysz nie tylko krytykę rządu, ale często pochwałę tego, co jest dobrym, przemyślanym przedsięwzięciem.
@Qwery - "Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz. .. " to co piszesz, fachowo nazywa się - demagogia, nic więcej.
ja widzę, ze wszystkie święte przewodniki napisane są tak, by można je różnorako interpretować i w ich imię, atakować inne religie. no nie? Konkretny wpis zakazu atakowania innych religii, zrozumiały dla wszystkich zmieniłby wszystko. No ale każda "nasza" jest najmojsza.
@Lat - No nie tylko ja to zauważyłem. Jakby nie dało się napisać, ulicami miasta przeszła droga krzyżowa.
Coś nie halo. .. 14 stacji i na żadnej nie można było kupić fajek. Że mnie podkusiło na drogę krzyżową.
Drogą Krzyżową się idzie z krzyżem, ulicami - a nie Droga Krzyżowa przeszła ulicami.