UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Widzący Elblążanin - Były zamieszki, bo tam ludzie rządowi w kaszę dmuchać nie pozwalają (nie to co u nas). tylko gdzie te hordy islamskie pokazywane w TVP, się zastanawiam? Nie widziałem. Nie wymyślaj piso-bredni. Pojedź, zobacz, a pokochasz ten kraj.