Wybrany wątek opinii
Kto idzie? Nikt poza dziećmi biskupami i dziadkami nikt.
Jakoś Francja to spokojny kraj i nic nie biegalo po ulicach!
Do moderacji
Odpowiedz
24
22
@Widzący Elblążanin - Były zamieszki, bo tam ludzie rządowi w kaszę dmuchać nie pozwalają (nie to co u nas). tylko gdzie te hordy islamskie pokazywane w TVP, się zastanawiam? Nie widziałem. Nie wymyślaj piso-bredni. Pojedź, zobacz, a pokochasz ten kraj.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz...
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Qwery - "Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz" podobnie jak w Warszawie zresztą.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Qwery - "Jedź i wypuść żonę wieczorem to zobaczysz. .. " to co piszesz, fachowo nazywa się - demagogia, nic więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Francja z zamachami terrorystycznymi, płonącymi samochodami na przedmieściach miast co jakiś czas i żółtymi kamizelkami. Faktycznie bardzo spokojny kraj. :D
Do moderacji
Odpowiedz
4
2