Nieśli krzyż przez miasto
(fot. Michał Skroboszewski)
W środę wieczorem ulicami Elbląga przeszła procesja drogi krzyżowej. Wierni wyruszyli z kościoła przy ul. Robotniczej do katedry św. Mikołaja. Zobacz fotoreprotaż.