A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obroną nie wygra się meczu. Szkoda czasu na taką grę, która niechybnie przybliża Olimpię do III ligi.
Elblascy ultrasi pobili Elane!
Na tym łuku to masakra. 4 czy 5 transparentów i ze 100 osób. Mniej się nie dało?
Mecz nie był dobrym widowiskiem za równo sportowym jak i kibicowskim. Remis był sprawiedliwym wynikiem momentami Olimpia nazwijmy to atakowała, momentami Ruch. Sędzia nie był obiektywny i gwizdał dla Ruchu. Dobrze że, nie przegraliśmy - gramy do końca.
...
Gratuluję awansu w tabeli...na ostatnie miejsce cel coraz bliżej brawo ksiądz
Panie Nocon ten remis to wsadz sobie gleboko, antyfutbol i jeszcze raz antyfutbol , jak my sie u siebie bronimy z Ruchem to ja nie mam pytan , remis jak porazka
Trzeba było iść na łuk . . . A nie teraz płakać.
ojTam, ojTam. .. bedzie co bedzie. ..
W Bełchatowie będzie ciężko ale się utrzymamy oj im zdaniem ale na Boga niech ktoś pogana tego księdza nie musi być prezesem żeby się wymodlil za utrzymaniem niech zajmie się tym czego się uczył a o E zostawi w spokoju z mechanika niebedzie piekarza zrozum to ksieciunio