A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od wielu lat o serwuje zmagania zarowno Olimpii jak i Concordii. Pozwole sobie napisac pare slow o sytuacji ktora nadeszla w elblaskiej pilce kopanej. Przez wiele lat concordia byla wysmiewania i ponizana. Prezes popelnial wiele bledow. Jednak czas pokazal ze czlowiek uczy sie na bledach. Idac na mecz concordii widze w skladzie (pierwszej 11) ok 7 elblazan. To oni stanowia trzon tej druzyny. Nie odstaja w zaden sposob od poziomu pilkarzy grajacych w olimpii. Pewnie ida po awans do 3 ligi, gdzie spotkaja sie na 90% z olimpia. Olimpia jest i byla zarzadzana fatalnie. W kwestii przypomnienia o ile pamietam. Rocznik 89 mistrzostwo wojewodztwa. Rocznik 90 rowniez. Rocznik 91 takze. Pytam sie ilu z nich dostalo szanse w 1 zespole olimpii. Ilu zaczelo kopac po okolicznych klubach. Teraz mieliby 27-30 lat i stanowiliby sile olimpii. Gdzie oni sa? To zaniedbania przez lata. Dzisiaj przychodzi pan pilkarz ktory kopnal 3 razy pilke w 2 lidze i ma wszystko gdzies. 0 ambicji 0 oddania na boisku. Przyjdzie skasuje pare tys i za pol rundy odejdzie. Strzeli pare fotek na instagram nazwie sie footballplayer bo przeciez pan pilkarz. Ludzie z eg gdyby dostali szanse gryzliby murawe. Tu sie wychowali i to dla nich przychodzilby na mecze koledzy i cale rodziny. Nikt nie bylby nastawiony anty. Co do cen biletow to taniej kupie bilet w ekstraklasie. Nie tedy droga zeby zedrzec kazdy grosz z kibica. Lepiej sprzedac wiecej a taniej. I wilk syty i owca cala. Miasto liczy ponad 100tys mieszkancow a my sie podniecamy ze na sadionie 700osob! W niecieczy gdzie wioska liczy 350 osob na mecze chodzilo po 400. 2 liga to wcale nie jest wielki pilkarski poziom. Mecze mozna wygrywac charyzma i zaangazowaniem. Tego oczekuje od "naszych" kopaczy. Czy to jest duzo? Mecz mozna wygrac przegrac lub zremisowac. Ale mecz trzeba wybiegac i wywalczyc. Nawet przy przegranej kazdy kibic to doceni.
Byłem na krytej bo miała być pełna mobilizacja
Jak można przez 2 tyg (od meczu z Radomiakiem) zagrać dwie tak różne połowy (z R najlepsza, ze Skra najgorsza) za kadencji trenera? Jak można na ruch ustawić defensywnie zespół, żeby nie przegrać. Jak można robić zmiany w 85 minucie? Pomijając fakt że nie wpuścił ressela który w tej rundzie wygląda niebo lepiej niż niektórzy (jeden z lepszych z radomiem, dobra zmiana ze skra). Sory ale ci co mieli ciągnąć wózek zawodzą (bojas, szupyr). Jedyny plus to chyba frekwencja która dziś dopisała, chociaż stałem w kolejce do wejścia trochę bo się ktos gramolil szupyr nie narzekam. ..
Pała jesyeś
Szkoda że na derbach nie będzie słoni
@buzsak - Chyba chciałeś powiedzieć zasmarkane, rozkapryszone bachory
Bardzo dobry komentarz przede wszystkim obiektywny.
kurcze czy ktoś wie kiedy wraca do gry anton kołosow bo brakuje go bardzo
Brak resela brak punktów. Panie trenerze resel szupryt i bojas znają się jak łyse konie i super im wychodzi gra kombinacyjna. Do rozwagi panie trenerze.
Brawo dla Ruch w składzie juniorskim to bardzo dobra gra,A wspaniała Olimpia nadaje się do sypu