UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Nocon ten remis to wsadz sobie gleboko, antyfutbol i jeszcze raz antyfutbol , jak my sie u siebie bronimy z Ruchem to ja nie mam pytan , remis jak porazka
Kibic OE
Panie Nocon ten remis to wsadz sobie gleboko, antyfutbol i jeszcze raz antyfutbol , jak my sie u siebie bronimy z Ruchem to ja nie mam pytan , remis jak porazka
Kibic OE