UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mecz nie był dobrym widowiskiem za równo sportowym jak i kibicowskim. Remis był sprawiedliwym wynikiem momentami Olimpia nazwijmy to atakowała, momentami Ruch. Sędzia nie był obiektywny i gwizdał dla Ruchu. Dobrze że, nie przegraliśmy - gramy do końca.

Pijak z prostej