Wybrany wątek opinii

Na tym łuku to masakra. 4 czy 5 transparentów i ze 100 osób. Mniej się nie dało?
KibolOE (2019.03.16)
Trzeba było iść na łuk . . . A nie teraz płakać.
Pijak z prostej (2019.03.16)
Powrót do komentarzy