88
16.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze że nie przegrali ????
Marcin 44 (2019.03.16)

info

15  
  1
Jedyny sukces dzisiaj to gruba Taca!!!!
(2019.03.16)

info

13  
  3
No i spadek Olimpia musiała wygrać a u siebie remisując na wyjazdach przegrywając to 3 liga wita za 5 kolejek już Stomil pokazał że się da znów wygrali i się utrzymają a skład zebrali na 3 dni przed meczem może w olimpi to zrobić postawić na ludzi za 500-1000zl którym się chce niż płacić gwiazdom po 5-10 tys
(2019.03.16)

info

8  
  7
Niestety ale coraz bliżej 3 ligi. Panowie gramy jeśli chcemy się utrzymać
KibolOE (2019.03.16)

info

12  
  4
Moim zdaniem Olimpia grała doskonale. Mogła przecież poleć. A tu taka sensacja ! Brawo nasi !
(2019.03.16)

info

6  
  12
No to obstawiamy ile będzie w Bełchatowie ja stawiam na skromne 5:0
(2019.03.16)
Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
(2019.03.16)

info

7  
  5
Wstyd dobrze że rusza 4 liga i Concordia idzie po swoje 3 miesiące i derby na A8
(2019.03.16)

info

12  
  9
żenada, ani składu ani ładu Ruch zdecydowanie lepszy, transfery znowu niewypał, dalej niema komu strzelać, kopanina aby do przodu, taktyki zero itd. trenerze do roboty potrzebny wstrząs puki nie jest za póżno !
major (2019.03.16)
A co się stało się pod Malborkiem??
Ciekawski (2019.03.16)