UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz nie był dobrym widowiskiem za równo sportowym jak i kibicowskim. Remis był sprawiedliwym wynikiem momentami Olimpia nazwijmy to atakowała, momentami Ruch. Sędzia nie był obiektywny i gwizdał dla Ruchu. Dobrze że, nie przegraliśmy - gramy do końca.
Pijak z prostej