UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Bełchatowie będzie ciężko ale się utrzymamy oj im zdaniem ale na Boga niech ktoś pogana tego księdza nie musi być prezesem żeby się wymodlil za utrzymaniem niech zajmie się tym czego się uczył a o E zostawi w spokoju z mechanika niebedzie piekarza zrozum to ksieciunio