UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obroną nie wygra się meczu. Szkoda czasu na taką grę, która niechybnie przybliża Olimpię do III ligi.
kolo
Obroną nie wygra się meczu. Szkoda czasu na taką grę, która niechybnie przybliża Olimpię do III ligi.
kolo