A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak już sam wasz gubernator to powiedział, że V kolumna tam przyjeżdża z Ukrainy w Obwodzie mieszka już ok 60 tys Ukraińców wrogich Rosji do tego ok 15 tys Litwinów z 10 tys Polaków i Niemcy i Łotysze, oni na pewno się ucieszą jak Rosja zostanie stąd wyrzucona i pomogą.
co ty ogladasz ze widzisz tam propagande dla mnie kraj jak kazdy inny a to ze blisko to dobrze zawsze czlowieka ciagnie dalej bys byl mieszkancem iranu to bys gadal na afghanistan a rosja by byla niczym spelnienie marzen mowie pozdrow dziewczyny z rpa
najgorsze te co w stosunki kolegow z armi sie wp podobno powod do dumy dla potomkow nie suzkaj siebie w histori bledow innych
Dlatego zawsze trzeba liczyć na siebie i właśnie mieć silną armię, już Polska rządziła kiedyś w Moskwie i ją zdobyła. Nam mróz nie straszny jak Niemcom czy Francuzom.
ogolnie zapraszam do siebie na lotnisko kolo cukierni
@Zen - u mnie nie dla pieniazkow i to mnie odroznia od przkupnych suczek niby tam jak to misio nazywasz cos wpada ale nie zlaozylem u was w firmie portfela choc tyle co moglem to pomoglem abyscie nie szli sladami waszych niewyjasnionych smutnych opowiastek
Gdzie tam. Rosja to separatystyczny kraj, bo w 1612 roku była pod polskim panowaniem i potem niewdzięcznicy wypowiedzieli posłuszeństwo polskiemu królowi, który był dla nich taki dobry i od tej pory zawsze są wrogo nastawieni, choć Polacy dali im cywilizacje i rozwój. Rosji trzeba nowego Borysa Sawinkowa.
Proponuje odrobinę zastanowienia nad tym co się pisze. Chciejstwo pisze się łatwo, a tu realia są dla Nas bardzo niekorzystne. .. .. do machania szabelką chętnych jest wielu, gorzej z myśleniem. Obyśmy nie musieli wyciągać dla wielkiego brata, ,samymi rencamy, ,rozżarzonych węgli z ogniska za friko, w imię nie naszych interesów!
Proroctwo o Gdańsku - Grzegorz Braun i Pan Nikt, 3 VII 2018 #Adamowicz
to co mysle jest tematem numer jeden na kazdym poratlu w kazdej gazecie i w kazdej stacji telewizyjne takze drogen handel w postaci jezyka polskiego bo przkupstwo z franklinem was bardziej przekona nizeli dla was biedna kopiejka dlatego nie przykladem tak duzej perspektywy do gatunku pieniadza czy rodzaju pochodznia za kazda waluta stoi splamiona historia wy sie naukowcy historowcy weterani za zycia zastanowcie czy nie jest za pozno na reanimacje bo widze ziomek chcial wskoczyc na ustawodawce paniemajesz suka