UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuje odrobinę zastanowienia nad tym co się pisze. Chciejstwo pisze się łatwo, a tu realia są dla Nas bardzo niekorzystne. .. .. do machania szabelką chętnych jest wielu, gorzej z myśleniem. Obyśmy nie musieli wyciągać dla wielkiego brata, ,samymi rencamy, ,rozżarzonych węgli z ogniska za friko, w imię nie naszych interesów!

troll2018