Wybrany wątek opinii
Przestańcie p. .. .lić bo się aż przykro robi. Nieuki nieznające historii własnego narodu - polecam zapoznać się pierwszy raz - jak nasi "przyjaciele";) SPRZEDAWALI NAS BEZ MYDŁA wujkowi stalinowi, i jak współpracowali pięknie ze sobą bandyci. Teheran? Jałta? Poczdam? ??? - widać, że nie wiecie jeszcze o co chodzi - więc najlepiej sami poczytajcie, jak nas potraktowali (JAK ZAWSZE zresztą). Nic nowego. Teraz będzie to samo - trza będzie użyć Polaka do wyprzedzającego ataku zajączkiem na niedźwiedzia. .. .a zajączek oczywiście, po raz piętnasty da się zrobić w balona, wierząc w zapewnienia sowich "wielkich braci" zza oceanu/kanału;(
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Dlatego zawsze trzeba liczyć na siebie i właśnie mieć silną armię, już Polska rządziła kiedyś w Moskwie i ją zdobyła. Nam mróz nie straszny jak Niemcom czy Francuzom.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@LekarzEmeryt - bez mydla to ciebie robili
Do moderacji
Odpowiedz
0
0