151
07.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
biorac udzial w tych wojennych strukturach jak to nazywaja obronnych pokazuja jak sami siebie oszukuja probojac komus zapewnic bezpieczenstwo pokazujesz ze nie jestes w stanie zapewnic go sobie gdyz probojac kontrolowac druga osobe nie jestes w stanie kontrolowac siebie wytracasz sie z rownowagi cale struktury wasze podobno podlegajace pod rzad z drugiej strony osobne pozniej niby miedzy narodowe a putin tzn rosja nie przystapila do nato i ma prawo zaatakowac czyli zneutralizowac zagrozenie w zarodku ze tak to drastycznie ujme i tez jestem za tym gdyz demoralizujecie siebie i innych chcac pokazac ze jakies zagrozenie kogos czeka chccac umyc sie od tego gdzie tym zagrozeniem jestescie wy jako nato i je stwarzacie pokazujac to w schemacie polowania to lowca jest zawsz rosja bo wybrali zdrowy rozsadek ponad wszystko jak kazdy zdrowy by wybral a tu rodo nato onz niby wszystko owiane scislymi regulacjami a nie sa regulowane od kilkunastu lat od okolo 20 wychodzicie z jednej opresji pach wojna ktorej nie ma i ogladasz zdjecia w ksiazce badz material jednej ze stacji telewizyjnej nakrecony dla tak naiwnych ze z bazuki postrzelaja i zaraz komentarz ze byl na poligonie i jezt bron sa metody o ktorych przyslowiowy zolnierz nato nie ma pojecia
ARCITECT (2019.02.08)
chcecie podwazac czyjs autoryttet narazac moja osobe na szkody mowiac ze potrzebuja ochrony w postaci nato bedac wyczuwacie zagrozenie to macie sami z tym calym 110 na komenskiego schizofremie i rozdwojenie jazni wachacie podstep gdzie go nie ma moze nie wasza wina ale nie mnie was usprawiedliwiac bo dorosli ale franklin na ustach to chcieli zrobic psychicznie chorych pokazli jak wojuja
ARCITECT (2019.02.08)

info

1  
  0
Głowice nie są konieczne, wystarczą odpowiednie pociski konwencjonalne wycelowane w Ruskie elektrownie atomowe i to wystarczy dla odstraszania. A w obwodzie Kaliningradzkim wystarczą pociski przeciwokretowe, które Polska juz ma kupione i wyrzutnie rakiet WR Langusta o zasięgu 70 km, które poleca wszędzie na teren obwodu i zniszczą co trzeba.
Zen (2019.02.08)
moze pan thompson wam zda na myslenie ktory chce byc wspolautorem i phona ktorym chce nadal oczarowywac stad jego usmiech hehe bo z thielem moze wrzucimy tesle i po i phonie chlopakom z nowej parti a na koniec przyrabiemy liberalnych i wogole koles jest przedstaiwcielem jakis struktur nato i chcial niczym nie mam przykladu dla takiego czegos ale to jakiej ksiazki chce byc autorem to jest szczyt kompromitacji swojej osoby pozbawiania sie tej osoby na tym stanowisku "art amo" moim zdaniem nie mam w tym nic artystycznego produkcja broni chociazby w oregon w us to jest cos czym nie ma za bardzo sie zczycic ale nia majac za duzej histori za plecami mozna i w pociskach sie zakochac i o nich pisac a jeszcze jaka slawa w europie bo na miejscu sobie nie radzil to podwladni go wyslali na europe widac za bardzo sie pucowal powinni pisarzami aktorami zostac mowie fajnie to na filmach wyglada ale nie jak mi szpeca miasto i robia komunistyczne podejscie do zycia poprzez utrzymywanie zimnego stanu niczym stan wojenny ludzie zastraszeni zdezorientowani a on moze nastepna ksiazka sztuka broni tlumaczac amoart klimat nie na moje nerwy tym bardziej jak mnie tu lekarze z gdanska podjechali ze 110 bo duzy deal szedl amerkanie tu wjechali niczym na vietnam dajcie spokoj rezim chca utzymywac co to ma byc moncic wode to nie ja roman polko utrzymywal swietne kontakty i misje z powodzeniem szly a dziad na mon i ludzie dziady jak ktos za granicy patrzy co nie dziewczynki
ARCITECT (2019.02.08)

info

0  
  1
ty nie rozumiesz ze obwod kaliningradzki jest zebys myslal o nim jak o calej rosji rosje nie mozesz chciec uderzyc dziecko chodz bys byl generalem langusta potrafi razic jak to jest nazwane wroga z odleglosci nawet 300 km sa planowane zakupy ale to na trenin abyscie mogli doskonalic wasze zainteresowania aby sie nie nudzilo a jak ty mnie wyjezdzasz ze wy na kaliningrad chcecie sie rzucic to troszeczke minimalizujac to co piszesz to smiech na sali
ARCITECT (2019.02.08)
najlepsze imprezy w sylwestra jak z m 92 cala noc dawalismy ale to zanim zaczelem zimna wojne z samym soba i postanowilem przejsc osobiscie najlepsza akcja w drawsku pomorskim ale to jutro jak wam dam dzwonek na poligon jutro
ARCITECT (2019.02.08)

info

0  
  1
I cyk parę kopiejek wpadło za wpis, albo rubel transferowy :D. Widać kim jesteś, ale wiedz, że Polacy są odporni na ruską prymitywną propagandę w przeciwieństwie do wielu Rosjan i dobrze pamiętają Zabory, 1920, 1939 i od 1944 do 1989 i te miliony Polaków zamordowanych przez Rosję i nigdy tego nie zapomną. A Putin to może cmoknac się w pompkę co najwyżej, a nie zaatakować, bo to zwykły dyktator napadający na inne kraje, na szczęście czas Rosji przemija, bo w globalnym świecie nie da się już siać tak prymitywnej propagandy jak on to robi. Nawet mądrzy Rosjanie nie chcą już uczestniczyć w jego wojenkach i strajkują a Putin zamiast mądrych wspierać, to zamyka ich do łagrów i zabija niszcząc właśnie inteligencję w swoim kraju.
Zen (2019.02.08)
zreszta polacy jako separatyczny kraj zarzadzany przez ustrojowcow to tylko okladki na czele glownych struktur moi drodzy sa panstwo z rosji takze madrych nie udawajci bo bedac w nato rozumiem ze duzo jest ze wzgledow finansowych ale to nie przysporzy nikomu nic dobrego rakiety jakimi dzisiaj dysponuje sa bardzo sexy sa to jak wiemy z autopsji bardzo usmiechniete kobiety
ARCITECT (2019.02.08)
ja trzymam sie za jeden organ miedzy udami zeby niechlubnie napisac za jaki ty go nie masz piszac za wszystkich polakow nie mowie nikt nie pamieta ale wy pelnicie funkcje niby obronne wpierane jest latami ze wrog moze zaatakowac a ty wrogiem zawsze dla slabszego jest rosja bo jest potegom jak dasz sie zjesc ja osobiscie jestem nie chodz mi kogo poieram w tych tematach ale to nie sport zeby komus kibicowac to nie jest rywalizacja nie ma nic do wygrania chcociaz tak moze byc wpierane poniewaz pan thompson lubi takie tematy i pisze o nich ksiazke a jak ktos napisze ksiazke to media chwala bez wzgledu na to o czym to jest jaki ma tytul i jakie skutki z historii niesie dany inspiracja jak wiemy ta inspiracja nie niesie za soba dobrej histori daltego na dachu mam helikopter a w pod domem zejscie do podziemnego dlugiego tunelu taki zart
ARCITECT (2019.02.08)
Przestańcie p. .. .lić bo się aż przykro robi. Nieuki nieznające historii własnego narodu - polecam zapoznać się pierwszy raz - jak nasi "przyjaciele";) SPRZEDAWALI NAS BEZ MYDŁA wujkowi stalinowi, i jak współpracowali pięknie ze sobą bandyci. Teheran? Jałta? Poczdam? ??? - widać, że nie wiecie jeszcze o co chodzi - więc najlepiej sami poczytajcie, jak nas potraktowali (JAK ZAWSZE zresztą). Nic nowego. Teraz będzie to samo - trza będzie użyć Polaka do wyprzedzającego ataku zajączkiem na niedźwiedzia. .. .a zajączek oczywiście, po raz piętnasty da się zrobić w balona, wierząc w zapewnienia sowich "wielkich braci" zza oceanu/kanału;(
LekarzEmeryt (2019.02.08)