UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co ty ogladasz ze widzisz tam propagande dla mnie kraj jak kazdy inny a to ze blisko to dobrze zawsze czlowieka ciagnie dalej bys byl mieszkancem iranu to bys gadal na afghanistan a rosja by byla niczym spelnienie marzen mowie pozdrow dziewczyny z rpa
ARCITECT