UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie tam. Rosja to separatystyczny kraj, bo w 1612 roku była pod polskim panowaniem i potem niewdzięcznicy wypowiedzieli posłuszeństwo polskiemu królowi, który był dla nich taki dobry i od tej pory zawsze są wrogo nastawieni, choć Polacy dali im cywilizacje i rozwój. Rosji trzeba nowego Borysa Sawinkowa.
Zen