UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co ty ogladasz ze widzisz tam propagande dla mnie kraj jak kazdy inny a to ze blisko to dobrze zawsze czlowieka ciagnie dalej bys byl mieszkancem iranu to bys gadal na afghanistan a rosja by byla niczym spelnienie marzen mowie pozdrow dziewczyny z rpa
ARCITECT