UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co ty ogladasz ze widzisz tam propagande dla mnie kraj jak kazdy inny a to ze blisko to dobrze zawsze czlowieka ciagnie dalej bys byl mieszkancem iranu to bys gadal na afghanistan a rosja by byla niczym spelnienie marzen mowie pozdrow dziewczyny z rpa

ARCITECT

Anuluj