UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje odrobinę zastanowienia nad tym co się pisze. Chciejstwo pisze się łatwo, a tu realia są dla Nas bardzo niekorzystne. .. .. do machania szabelką chętnych jest wielu, gorzej z myśleniem. Obyśmy nie musieli wyciągać dla wielkiego brata, ,samymi rencamy, ,rozżarzonych węgli z ogniska za friko, w imię nie naszych interesów!
troll2018