UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego zawsze trzeba liczyć na siebie i właśnie mieć silną armię, już Polska rządziła kiedyś w Moskwie i ją zdobyła. Nam mróz nie straszny jak Niemcom czy Francuzom.

Zen

Anuluj