UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego zawsze trzeba liczyć na siebie i właśnie mieć silną armię, już Polska rządziła kiedyś w Moskwie i ją zdobyła. Nam mróz nie straszny jak Niemcom czy Francuzom.
Zen
Dlatego zawsze trzeba liczyć na siebie i właśnie mieć silną armię, już Polska rządziła kiedyś w Moskwie i ją zdobyła. Nam mróz nie straszny jak Niemcom czy Francuzom.
Zen