Wybrany wątek opinii
biorac udzial w tych wojennych strukturach jak to nazywaja obronnych pokazuja jak sami siebie oszukuja probojac komus zapewnic bezpieczenstwo pokazujesz ze nie jestes w stanie zapewnic go sobie gdyz probojac kontrolowac druga osobe nie jestes w stanie kontrolowac siebie wytracasz sie z rownowagi cale struktury wasze podobno podlegajace pod rzad z drugiej strony osobne pozniej niby miedzy narodowe a putin tzn rosja nie przystapila do nato i ma prawo zaatakowac czyli zneutralizowac zagrozenie w zarodku ze tak to drastycznie ujme i tez jestem za tym gdyz demoralizujecie siebie i innych chcac pokazac ze jakies zagrozenie kogos czeka chccac umyc sie od tego gdzie tym zagrozeniem jestescie wy jako nato i je stwarzacie pokazujac to w schemacie polowania to lowca jest zawsz rosja bo wybrali zdrowy rozsadek ponad wszystko jak kazdy zdrowy by wybral a tu rodo nato onz niby wszystko owiane scislymi regulacjami a nie sa regulowane od kilkunastu lat od okolo 20 wychodzicie z jednej opresji pach wojna ktorej nie ma i ogladasz zdjecia w ksiazce badz material jednej ze stacji telewizyjnej nakrecony dla tak naiwnych ze z bazuki postrzelaja i zaraz komentarz ze byl na poligonie i jezt bron sa metody o ktorych przyslowiowy zolnierz nato nie ma pojecia
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
I cyk parę kopiejek wpadło za wpis, albo rubel transferowy :D. Widać kim jesteś, ale wiedz, że Polacy są odporni na ruską prymitywną propagandę w przeciwieństwie do wielu Rosjan i dobrze pamiętają Zabory, 1920, 1939 i od 1944 do 1989 i te miliony Polaków zamordowanych przez Rosję i nigdy tego nie zapomną. A Putin to może cmoknac się w pompkę co najwyżej, a nie zaatakować, bo to zwykły dyktator napadający na inne kraje, na szczęście czas Rosji przemija, bo w globalnym świecie nie da się już siać tak prymitywnej propagandy jak on to robi. Nawet mądrzy Rosjanie nie chcą już uczestniczyć w jego wojenkach i strajkują a Putin zamiast mądrych wspierać, to zamyka ich do łagrów i zabija niszcząc właśnie inteligencję w swoim kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Zen - u mnie nie dla pieniazkow i to mnie odroznia od przkupnych suczek niby tam jak to misio nazywasz cos wpada ale nie zlaozylem u was w firmie portfela choc tyle co moglem to pomoglem abyscie nie szli sladami waszych niewyjasnionych smutnych opowiastek
Do moderacji
Odpowiedz
1
1