A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.
Brawo Gienek.
Jesteś chyba jeszcze bardzo młodym człowiekiem i nie znasz historii.Jakby rusek wpadł do chałupy,zgwacił twoją matkę,żonę i babcię i później wywiózł wszystkich na Sybir,a ciebie zesłał do łagru,to byś wiedział...
Tak,brakuje mi odwagi.....
Chyba by sobie uszkodzić wątrobę od chlania....
Kaliningrad może tak,ale Królewiec był stolicą księstwa pruskiego-lennika Polski od hołdu pruskiego do rozbiorów podlegał pod Rzeczpospolitą,mimo że mieszkali tam niemieckojęzyczni Prusacy.Tak więc ruscy na Sambii są intruzami.
I likwidacji tego województwa.
O właśnie, wtedy mogłoby powstać wielkie województwo elbąlskie ze złożami ropy i najwiekszymi złożami bursztynu na świecie, to dałoby bogactwo.
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.