78
01.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.
Zen (2019.02.03)
Brawo Gienek.
Marek elblaski (2019.02.03)
Jesteś chyba jeszcze bardzo młodym człowiekiem i nie znasz historii.Jakby rusek wpadł do chałupy,zgwacił twoją matkę,żonę i babcię i później wywiózł wszystkich na Sybir,a ciebie zesłał do łagru,to byś wiedział...
Prestidigitator (2019.02.03)
Tak,brakuje mi odwagi..... Chyba by sobie uszkodzić wątrobę od chlania....
Sddg (2019.02.03)
Kaliningrad może tak,ale Królewiec był stolicą księstwa pruskiego-lennika Polski od hołdu pruskiego do rozbiorów podlegał pod Rzeczpospolitą,mimo że mieszkali tam niemieckojęzyczni Prusacy.Tak więc ruscy na Sambii są intruzami.
Marek elblaski (2019.02.03)
I likwidacji tego województwa.
Prestidigitator (2019.02.03)
O właśnie, wtedy mogłoby powstać wielkie województwo elbąlskie ze złożami ropy i najwiekszymi złożami bursztynu na świecie, to dałoby bogactwo.
Zen (2019.02.04)
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.
(2019.02.04)