Wybrany wątek opinii

Jak po ch...? Dla bursztynu, lasów, ziem uprawnych minerałów dodatkowego wybrzeża morskiego, żeby się bogacić.
Zen (2019.02.03)
No i po to jeszcze, żeby oswobodzić 5 tysięcy mieszkających tam Polaków. I kilkadziesiąt tys. osób innych narodowości tam mieszkających jak Tatarzy, Gruzini, Litwini czy Łotysze, Oni na pewno ucieszą się jak Rosja zniknie z tych terenów.
Zen (2019.02.03)
No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.
Zen (2019.02.03)
Powrót do komentarzy