UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.
Zen
No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.
Zen