UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i dla ropy, bo tam są złoża dobrej jakości ropy o niskiej zawartości siarki o możliwości wydobycia do 2 mln ton rocznie.

Zen

Anuluj