UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kaliningrad może tak,ale Królewiec był stolicą księstwa pruskiego-lennika Polski od hołdu pruskiego do rozbiorów podlegał pod Rzeczpospolitą,mimo że mieszkali tam niemieckojęzyczni Prusacy.Tak więc ruscy na Sambii są intruzami.

Marek elblaski