UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kaliningrad może tak,ale Królewiec był stolicą księstwa pruskiego-lennika Polski od hołdu pruskiego do rozbiorów podlegał pod Rzeczpospolitą,mimo że mieszkali tam niemieckojęzyczni Prusacy.Tak więc ruscy na Sambii są intruzami.

Marek elblaski

Anuluj