UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.
Nie oceniaj wszystkich elblążan po kilku wpisach bo nie wszyscy tak myślą. W ten sposób sam stajesz się osobą niemyślącą.