UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech ruscy lepiej powiedza ile do nich doplacalismy jak tu stacjonwali i ilu Polaków zamordowali, kobiet zgwalcili, jak gnoili i okradli Polskę zniszczyli nasz kraj i zabrali nam nasze ziemie i do spolki z Hitlerem wywołali II wojne światową, gdyby nie Rosja Hitler by na Polskę nie napadł, w dodatku kradli nasz węgiel, uran, statki, zboże, mięso, żywność i hamowali rozwoj technologii, bo nasza według ruskich nie mogła być lepsza od ich gównianej, albo ukradzionej od amerykanów czy Niemców.