Wybrany wątek opinii
Trzeba pilnować interesów Polski, bo Polska jest najważniejsza i nie być ani ruskim, ani amerykanskim pacholkiem. Trzeba byc w sojuszu z NATO, a Ruscy w przeciwieństwie do Amerykanów wymordowali miliony Polaków dlatego popieranie sojuszy z takimi ruskami to wyslugiwanie się wrogom Polski. Oczywiście nie mozna być fanatykiem i jakies interesy z nimi mozna robic, ale trzeba się wystrzegac sojuszy z nimi.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Niemcy też wymordowali miliony Polaków i jakoś ci Anie przeszkadza, że jesteśmy z nimi w NATO.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2