Dobrze powiedziane brawo !! Tępe Elblongi sami niszczą sobie swoje miasto lewackie miasto hahaGość36
Dobrze powiedziane brawo !! Tępe Elblongi sami niszczą sobie swoje miasto lewackie miasto haha