UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej wydać na referendum, niż powoli tracić wszystko . . . Amfiteatr, Odkryty Basen, Góra Chrobrego, o torach saneczkowych na Gęsiej górze nie ma co wspominać. Oczywiście wiadukt, castorama za prezydentury się udały ale to mało na takie miasto.
Ciekawski