UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej wydać na referendum, niż powoli tracić wszystko . . . Amfiteatr, Odkryty Basen, Góra Chrobrego, o torach saneczkowych na Gęsiej górze nie ma co wspominać. Oczywiście wiadukt, castorama za prezydentury się udały ale to mało na takie miasto.

Ciekawski

Anuluj