Wybrany wątek opinii

bardzo dobrze, pieniądze pójdą na konkretny cel, a nie coś co zostanie zniszczone przez energicznych nastolatków.
(2019.01.22)
Ty idź do tego muzeum i walniej w ramę z dynki.
mlodyy (2019.01.22)
Czyli jesteś starym lub Stara babą która marudzi na wszystko i wszystkich moherowy beret
Nie POZDRAWIAM (2019.01.22)
Powrót do komentarzy