A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale wydmuszka z tego Wróblewskiego. Duże Ego + pycha + msciwość. A w środku pustkaaaa
A better sparrow in a handful than a duck on the roof
A skąd muzeum weźmie na wkład własny? Czy to było ustalone z miastem?
Czyli jesteś starym lub Stara babą która marudzi na wszystko i wszystkich moherowy beret
Na muzeum pewnie można więcej kasy przekręcić. Po co komu to muzeum. Nikt tam nie chodzi. Idiotyzm. To jest ten kraj właśnie.
Brawo prezydent! Kiedy referenfum.?
I słusznie, nigdy nie widziałem by ktoś grał w ping ponga, tak jak i na siłowni gdzie ktoś dla jaj trochę poćwiczy. Siłownie są w Polsce tak popularne jak trampoliny na każdym podwórku.
A wszyscy się zarzekali, że odstapią od języka nienawiści. A w części komentarzy zamiast merytorycznych komentarzy tak znany i wciąż poszerzany hejt wobec określonych osób. Jeżeli tak będzie nadal to obawy, o których mówił w wywiadzie prasowym dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski mogą się spełnić. A wtedy mówiąc językiem atamanów kozackich hetmana Chmielnickiego : " będzie łycho ".
Czy pisanie prawdy to jest hejt?
Ja gram w pingponga na dolince.
Kurcze w tym miescie mozemy miec piekna Bazantarnie z trasami dla spacerowiczow, włóczykijów, zrobić jeszcze z 3 trasy dla rowerów MTB, amfiteatr, w ktorym moga odbywać się spektakle teatralne, kabarety, mini koncerty, gore chrobrego ktora ma potencjal - oprocz nart mozna zrobic tam chociazby boiska do siatkowki, organizowac rozne turnieje, zawody, basen odkryty -- tyle jest a nie ma niczego. .. .