77
22.01.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale wydmuszka z tego Wróblewskiego. Duże Ego + pycha + msciwość. A w środku pustkaaaa
(2019.01.22)
A better sparrow in a handful than a duck on the roof
(2019.01.22)
A skąd muzeum weźmie na wkład własny? Czy to było ustalone z miastem?
skandal (2019.01.22)

info

10  
  4
Czyli jesteś starym lub Stara babą która marudzi na wszystko i wszystkich moherowy beret
Nie POZDRAWIAM (2019.01.22)
Na muzeum pewnie można więcej kasy przekręcić. Po co komu to muzeum. Nikt tam nie chodzi. Idiotyzm. To jest ten kraj właśnie.
mamrot (2019.01.22)

info

7  
  7
Brawo prezydent! Kiedy referenfum.?
My mieszkancy (2019.01.22)

info

13  
  4
I słusznie, nigdy nie widziałem by ktoś grał w ping ponga, tak jak i na siłowni gdzie ktoś dla jaj trochę poćwiczy. Siłownie są w Polsce tak popularne jak trampoliny na każdym podwórku.
(2019.01.22)
A wszyscy się zarzekali, że odstapią od języka nienawiści. A w części komentarzy zamiast merytorycznych komentarzy tak znany i wciąż poszerzany hejt wobec określonych osób. Jeżeli tak będzie nadal to obawy, o których mówił w wywiadzie prasowym dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski mogą się spełnić. A wtedy mówiąc językiem atamanów kozackich hetmana Chmielnickiego : " będzie łycho ".
Kriwonos (2019.01.22)

info

4  
  7
Czy pisanie prawdy to jest hejt?
autoch (2019.01.22)

info

11  
  2
Ja gram w pingponga na dolince. Kurcze w tym miescie mozemy miec piekna Bazantarnie z trasami dla spacerowiczow, włóczykijów, zrobić jeszcze z 3 trasy dla rowerów MTB, amfiteatr, w ktorym moga odbywać się spektakle teatralne, kabarety, mini koncerty, gore chrobrego ktora ma potencjal - oprocz nart mozna zrobic tam chociazby boiska do siatkowki, organizowac rozne turnieje, zawody, basen odkryty -- tyle jest a nie ma niczego. .. .
(2019.01.22)